Keramika - 6 lekcií online

ke4
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO

Tvorivá činnosť s keramickou hlinou pre všetky šikovné ruky.

€29
Možné sa prihlásiť Možné sa prihlásiť Zvoľte variant

V on-line prostredí sa deti budú stretávať s lektorom, ktorý bude ich sprievodcom vo vyrábaní a tvorení keramických výrobkov. Je koncipovaný tak, aby si deti osvojili nie len základné schopnosti, ale tiež aby bola rozvíjaná jemná motorika, ktorá je pre deti školského veku veľmi dôležitá. Dôraz je kladený tiež na podnecovanie trpezlivosti a schopnosti koncentrácie, čo je pri práci s keramickou hlinou nevyhnutné. Ďalej sa zameriavame na podnecovanie kreatívneho myslenia a rozvoj všeobecnej zručnosti. Deti si v priebehu nášho kurzu vyskúšajú a osvoja základné techniky a princípy práce s keramickou hlinou a špeciálnymi farbami.

Popis lekcie:

Na začiatku on-line lekcie lektor predstaví výrobok, ktorý sa bude danú hodinu vyrábať. Lektor zoznámi deti s tým, čo je cieľom danej hodiny. Ďalej sa dohodnú na konkrétnom postupe práce, ktorý lektor názorne ukáže. Deti spoločne s lektorom krok po kroku vytvárajú finálny výrobok. Predstaví deťom výrobok, ktorý sa bude danú hodinu vyrábať a určí, aké metódy budú spoločne používať. Postupnými krokmi deti dôjdu k finálnemu výrobku. Na záver keramickej lekcie nesmie chýbať dôkladné upratanie svojho miesta, vzájomná ukážka výrobkov a rozlúčenie.    

Ako to funguje on-line?:

Lekcie prebiehajú cez aplikácie typu MS Teams, Google Meet nebo Skype (so spustením Vám pomôžeme). Výrobky sú koncipované tak, aby dieťa zvládlo väčšinu lekcií bez pomoci rodičov. Používame špeciálnu samotvrdnúcu hmotu, takže sa výrobky nemusia vypaľovať. Pred začatím krúžku Vám pošleme ZDARMA balíček s pripraveným materiálom, ktorý budete na lekcie potrebovať. Základné pomôcky je potreba mať vlastné, viz nižšie (Podmienky pre rodičov). GARANCIA SPOKOJNOSTI = ak sa Vám on-line krúžok nebude páčiť, vrátime Vám po prvej lekcii peniaze.

Prínos pre deti:

  • Rozvíjanie zručnosti
  • Jemná motorika
  • Podnecovanie trpezlivosti, koncentrácie
  • Zdokonaľovanie pri práci s keramickou hlinou
  • Zmysluplná zábava v dobe pandémie
  • Výrobok z každej lekcie

TERMÍNY

  • utorok 17:00 - 17:45,6 lekcií od 18.5.
  • štvrtok 17:00 - 17:45, 6 lekcií od 20.5.

PODMIENKY PRE RODIČOV

Vek: 6 - 12 rokov

Vybavenie: 
Materiál Vám pošleme pripravený v balíčku cez Zásielkovňu. Svoje preferované výdajné miesto prosím vyberte v objednávke.

Pomôcky je potreba mať vlastné: podložku / pracovný obrus, štetec, téglik na vodu. 
Pomôcky, ktoré Vám pošleme: špachtľa, zdobítka, drevený valček
Vyučovanie:
 1x týždenne 45 minút, 6 lekcií (týždňov) celkom
Začiatok lekcií: aktuálne je možné sa prihlásiť do kurzu, ktorý štartuje v týždni od 18.5. 2021

Minimálny počet detí: 5

CENNÍK

Cena: 29 EUR / kurz (6 lekcií, vrátane materiálu)

Garancia spokojnosti: Ak sa Vám nebude on-line krúžok páčiť, vrátime Vám po 1. lekcii peniaze.

Kód Kód: 53/UTO2 53/STV2 Zvoľte variant
Kategória: On-line krúžky