Malý kutil - 6 lekcií online

Neohodnotené
Malý kutil - 6 lekcií online
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO

Odnesieme si mnoho výrobkov i praktických zručností.

€36
Možné sa prihlásiť Možné sa prihlásiť Zvoľte variant

Malý kutil je jeden z našich najobľúbenejších krúžkov. V on-line prostredí sa deti budú stretávať s lektorom, ktorý bude ich sprievodcom vo vyrábaní a tvorení. Je koncipovaný tak, aby si účastníci osvojili nielen základné zručnosti, s ktorými sa môžu stretnúť neskôr v živote, ale tiež aby bola rozvíjaná jemná motorika, ktorá je pre školou povinné deti veľmi dôležitá. Dôraz kladieme tiež na podnecovanie trpezlivosti a schopnosti koncentrácie, čo je pri práci v náradím nevyhnutné. Deti budú postupne získavať schopnosti a návyky v práci s náradím, a to od úplných základov až po zložitejšie tvorivé činnosti. V priebehu lekcie si vyskúšajú prácu so širokou škálou pomôcok a materiálov.

Popis lekcie:

On-line lekcie začínajú poučením o bezpečnosti pri práci a manipulácii s nástrojmi. Nasleduje ukážka nástrojov, ktoré budú v priebehu lekcie použité. Lektor zoznámi deti s tým, čo je cieľom danej hodiny. Predstaví deťom výrobok, ktorý sa bude danú hodinu vyrábať a určí, aké metódy budú spoločne používať. Postupnými krokmi deti dôjdu k finálnemu výrobku,  pri ktorom si overia jeho funkčnosť. Na záver tvorivej lekcie nesmie chýbať upratanie svojho miesta, vzájomná prehliadka výrobkov a rozlúčenie.

Ako to funguje on-line:

Lekcie prebiehajú cez aplikácie typu MS Teams, Google Meet alebo Skype (so spustením Vám pomôžeme). Výrobky sú koncipované tak, aby dieťa zvládlo väčšinu lekcií bez pomoci rodičov. Pred začatím krúžku Vám pošleme ZDARMA balíček s pripraveným materiálom, ktorý budete na lekcie potrebovať. Náradie je potreba mať vlastné, prípadne si ho môžete priobjednať viz nižšie. (Podmienky pre rodičov). GARANCIA SPOKOJNOSTI = ak sa Vám on-line krúžok nebude páčiť, vrátime Vám po prvej lekcii peniaze.

Prínos pre deti:

  • Rozvíjanie zručnosti
  • Podnecovanie trpezlivosti, koncentrácia
  • Zdokonaľovanie pri práci s nástrojmi
  • Zmysluplná zábava v dobe pandémie
  • Výrobok (hračka) z každej lekcie

TERMÍNY

  • pondelok 16:00 - 16:45, 6 lekcií od 24.5.
  • štvrtok 17:00 - 17:45, 6 lekcií od 20.5.

PODMIENKY PRE RODIČOV

Vek: 6 - 12 rokov

Vybavenie: Materiál Vám pošleme pripravený v balíčku cez Zásielkovňu. Svoje preferované výdajné miesto prosím vyberte v objednávke. Pomôcky a náradie je potreba mať vlastné: pravítko, fixky, podložku / pracovný obrus, kladivko, kliešte, skrutkovač, pílku, zverák (odporúčame), pracovné rukavice (odporúčame). Pomôcky si môžete dokúpiť TU za špeciálnu zvýhodnenú cenu - set náradia za 22,90 EUR. Náradie Vám príde spoločne s balíčkom materiálu. 

Vyučovanie: 1x týždenne 45 minút, 6 lekcií (týždňov) celkom

Začiatok lekcií: aktuálne je možné sa prihlásiť do kurzu, ktorý štartuje v týždni od 20.5. 2021

Minimálny počet detí: 5

CENNÍK

Cena: 36 EUR / kurz (6 lekcií, vrátane materiálu)

Garancia spokojnosti: Ak sa Vám nebude on-line krúžok páčiť, vrátime Vám po 1. lekcii peniaze.

Kód Kód: 56/PON 56/STV2 Zvoľte variant
Kategória: On-line krúžky